POŠTOVNÉ NAD 33 EUR ZADARMO!

Vyhľadávanie

Ako upokojiť pokožku rýchlo a účinne?

Letné obdobie so sebou prináša rôzne nástrahy práve pre našu pokožku. A určite to dobre poznáte! Spálená pokožka zo slnka, nepríjemné uštipnutie hmyzom, či potravinová alergia prejavená kdekoľvek na koži. My však vieme ako si poradiť so svrbiacou, červenou, suchou a podráždenou pokožkou a to pomocou preparátu Kamedis SKIN RELIEF upokojujúce mlieko, ktoré sa aplikuje priamo na postihnutú oblasť pokožky. Mlieko môžete zobrať so sebou kamkoľvek idete a to vďaka praktickému baleniu, ktoré sa Vám ľahko zmestí aj do kabelky. Jedinečnosť produktu spočíva v jeho zložení. Obsahuje bylinky používané tisícky rokov v tradičnej čínskej medicíne.

Najúčinnejšie bylinky preparátu sú:

  • šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis) – je bylinka bohatá na flavonoidy, dokáže zvlhčovať pokožku, upokojiť ju a zabezpečiť jej sťahujúci účinok,
  • sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra) - má bieliaci účinok, zlepšuje stav pokožky, vyhladzuje a upokojuje ju, taktiež pôsobí na hormóny kôry nadobličiek (kortizol) a tým prispieva k riešeniu zápalu,
  • jarva monnieri (Cnidium monnieri) – má antiseptické, protiplesňové, protinádorové a tonizačné účinky,
  • rebarbora dlanitá (Rheum palmatum) - má výborné vyživujúce a upokojujúce vlastnosti, tonizujúci a sťahujúci účinok pre pokožku a jej výhodou je veľmi dobrá znášanlivosť a bezpečnosť pre deti a dospelých.

Okrem byliniek sú v produkte prítomné aj ďalšie účinné látky ako glycerín, ktorý dokáže predchádzať k dehydratácii, bisabolol zabezpečujúci zjemnenie, vyhladenie a upokojenie pokožky a kyselina hyalurónová, ktorá zvyšuje hydratáciu, obnovuje vlákna a rozžiari pleť.

A ešte jedno odporúčanie na záver. Produkt určite oceníte, ak niekto vo vašej rodine trpí na atopickú dermatitídu, nakoľko ho môžete používať aj ako doplnkovú starostlivosť proti ďalšiemu rozškrabávaniu. Mlieko je vhodné pre dospelých a deti od 6 mesiacov. V tejto chvíli vám zostáva len jediné, mať ho v domácej lekárničke. :-)

Späť k článkom

© 2019 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x