Vyhľadávanie

Skip Navigation Links > NAŠE KLINICKÉ SKÚŠKY

KLINICKÉ ŠTÚDIE

Kamedis ponúka ucelený rad produktov s klinicky overenými a efektívnymi riešeniami a s maximálnou spokojnosťou pacientov. Produkty Kamedisu sú bezpečné, účinné a vhodné pre všetky typy pokožky. Kamedis poskytuje okamžité a dlhodobé riešenia pre rôzne kožné symptómy.

Firma Kamedis investuje do klinických štúdií a overovania jej produktov a botanických materiálov. Zaväzujú sa k neustálemu klinickému testovaniu a validácii pre udržanie najvyšších štandardov týchto produktov.

Naše dermatologické a klinické štúdie sú riadené poprednou spoločnosťou WW KOL podľa prísnej klinickej praxe v odborných laboratóriách, klinikách a nemocniciach. Každá štúdia skúmala niekoľko kľúčových parametrov, vrátane bezpečnosti, s využitím iba validovaných klinických nástrojov a metód. Tieto štúdie naznačujú, že pacienti používajúci produkty značky Kamedis zaznamenali výrazné zníženie rôznych symptómov.

Spoločnosť Kamedis uskutočnila štandardné dermatologické testy podľa prísnych predpisov a v dôsledku toho boli naše výrobky schválené a predávané na medzinárodnej úrovni ako dermatologicky testované produkty.

 

Naše klinické štúdie

Klinická štúdia Krému na tvár a telo (Face&Body Cream)

Klinická štúdia Hydratačného gélu na nohy (Foot Gel)

Klinická štúdia AC-CLEAR gélu na lokálne ošetrenie (AC-CLEAR Spot Treatment)

Klinická štúdia šampónu proti lupinám a mlieka na pokožku hlavy (SEBO Dandruff Shampoo & Scalp Lotion)

Klinická štúdia PSO SKIN krému na telo (Body Cream)

Klinická štúdia SEBO SKIN krému na tvár (Face Cream)

 

Publikované klinické štúdie

J Drugs Dermatol. 2017 Jun 1;16(6):599-603.

A Randomized Controlled Study of a Novel Botanical Acne Spot Treatment. Deganit Barak-Shinar PhD, Zoe Draelos MD.

J Dermatolog Treat. 2015 Oct;26(5):426-30. doi: 10.3109/09546634.2015.1021238. Epub 2015 Apr 20.

Treatment of atopic dermatitis with KAM-3008, a barrier-based, non-steroidal topical cream. Yonit Bomstein PhD, Sharon Rozenblat PhD.

J Clin Aesthet Dermatol. 2017 Apr;10(4):17-23.

Treatment of Seborrheic Dermatitis Using a Novel Herbal-based Cream. Deganit Barak-Shinar, PhD; Bruben Del Río, MD, Lawrence J. Green, MD.

© 2024 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Ochrana osobných údajov