PRI OBJEDNÁVKE NAD 33 EUR POŠTOVNÉ ZADARMO!

Vyhľadávanie

Skip Navigation Links > KAMEDIS - O NÁS

O nás

Ak toto čítate, máte pravdepodobne problém s pokožkou. A všetko, čo ste doteraz vyskúšali, nefungovalo.

Viem, ako sa cítite, pretože som to sama prežila. Dlhé roky som hľadala cestu ako sa zbaviť svojich problémov. Osud ma zavial z Ázie do Spojených štátov a potom späť do Chengdu, kde som mala to šťastie učiť sa od majstra tradičnej čínskej medicíny.

Naučil ma, ako môžu rastliny, s ich komplexnou súhrou ingrediencií, uzdraviť nás tým, že naše telo vrátia do rovnováhy.

Nakoniec, ma cesta priviedla späť k modernej západnej vede, aby som v laboratóriu a v klinických skúškach preukázala, čo ma naučila tradičná čínska medicína.

Výsledkom je Kamedis, unikátna kolekcia produktov na ošetrenie pokožky, ktoré spájajú východ a západ, tradíciu a inováciu, bezpečnosť a účinnosť.

Naša cesta však neskončila. V spoločnosti Kamedis pokračujeme v podpore farmárov a firiem, v ktorých sa naše rastliny pestujú a zberajú. Pokračujeme v práci s učiteľmi alternatívnej medicíny, ako aj s dermatológmi a výskumnými pracovníkmi. Zostávame odhodlaní pomáhať čo najväčšiemu množstvu pacientov s kožnými problémami, aby aj oni získali prospech z toho, čo sme sa naučili.

Roni Kramer, zakladateľka

Roni Kramer

 

Teší nás a sme hrdí na to, že firma VOGUS je súčasťou spoločnosti KAMEDIS, a spoločne tak môžeme prispievať k spokojnosti ľudí s kožnými problémami.

© 2022 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Ochrana osobných údajov