Vyhľadávanie

Skip Navigation Links > KĽÚČOVÍ LEKÁRI & KLINICKÍ VÝSKUMNÍCI

Kľúčoví lekári & klinickí výskumníci

Zoe Draelos, MD, FAAD,klinický a výskumný dermatológ so súkromnou praxou v High Point, NC. Taktiež je profesorkou dermatológie a pracuje ako konzultant na Duke University. Dr Draelos je autorkou 12 učebníc, ktoré slúžia ako základný podklad pre viac ako 400 štúdií. Vedie aj poradenskú spoločnosť, ktorá poskytuje výskum, poradenstvo, marketing a komunikačné služby pre farmaceutický a kozmetický priemysel.

Lawrence Green, MD, FAAD,dermatológ a Assistant Clinical Professor of Dermatology na univerzite George Washington University School of Medicine. Dr Green často konzultuje problémy, ako je akné a psoriáza, je autorom knihy The Dermatologist's Guide to Looking Younger (Dermatologický sprievodca k mladšiemu vzhľadu), a je častým návštevníkom Capitol Hill kde hľadá finančné prostriedky na výskum kožných ochorení a na obhajobu sporov lekár - pacient.

Leon Kircik, MD, FAAD, je lekár a riaditeľ spoločnosti DermResearch, PLLC a Physicians Skin Care, PLLC v Louisville, Kentucky, rovnako ako Associate Clinical Professor of Dermatology na Indiana University Medical Center a Icahn School of Medicine na Mount Sinai Medical Center. Je hlavným odborníkom pri klinických skúškach realizovaných na problémy ako psoriáza, akné, rosacea a atopická dermatitída.

Daniel Siegel, MD, FAAD, je Clinical Professor of Dermatology na SUNY Downstate a bývalým prezidentom Americkej akadémie dermatológie. Má súkromnú prax Long Island Skin Cancer a Dermatologic Surgery v Smithtown, NY. Dr Siegel dostal viacero ocenení, vrátane Academy of Dermatology Presidential Citation, ktorú dostal päťkrát.

Michael Traub, ND,bývalý prezident American Association of Naturopathic Physicians (AANP), autor Essentials of Dermatological Diagnosis (Esencie dermatologických diagnóz) and Integrative Therapeutics (Alternatívne terapie), a v roku 2006 dostal cenu AANP Physician of the Year. Od roku 1986 je riaditeľom (mediacl director) zdravotníckeho centra Lokahi v Kailua Kona , Havaj a počas svojej kariéry sa aktívne zúčastňoval na otázkach politiky vo výskume a zdravotnej starostlivosti.

© 2023 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Ochrana osobných údajov