Vyhľadávanie

FAQ – často kladené otázky

Obsahujú produkty Kamedis steroidy?
Všetky produkty starostlivosti o pokožku Kamedis sú bez steroidov!

Všetky produkty Kamedis sú vhodné pre bábätká a deti?
Niektoré produkty sú vhodné od narodenia (CALM krém), niektoré od 6 mesiacov (väčšina), a ostatné sú vhodné od 3 rokov (rad produktov na akné a šampón). Pozrite prosím etiketu na obale.

Existujú kontraindikácie pre použitie výrobkov Kamedis počas tehotenstva?
Keďže sa klinické štúdie neuskutočnili na tehotných ženách, neexistujú žiadne klinické údaje o použití počas tehotenstva. Preto odporúčame skontrolovať zloženie preparátu, ktorý chcete používať a poradiť sa so svojím lekárom.

Obsahujú produkty Kamedis parfémy?
Produktová rada CALM a DRY SKIN je bez parfumácie, pretože je určená pre citlivú pokožku. V ostatných produktoch sú však len prírodné parfumy.

Môžu sa výrobky Kamedis používať na citlivú pokožku?
Naša modrá produktová rada CALM a DRY SKIN je určená priamo pre citlivú pokožku. Pred použitím sa však odporúča preparát najskôr vyskúšať na malom povrchu pokožky a počkať chvíľku, či nebude reakcia.

Ako dlho možno preparáty Kamedis skladovať?
Od dátumu výroby 3 roky. Dátum exspirácie je uvedený na obale každého preparátu.

Keďže sú produkty Kamedis zložené z rastlín, môžu spôsobiť alergiu?
Preparáty Kamedis boli testované na alergické prejavy s negatívnym výsledkom. Avšak každý sme individuálny a preto pred prvým použitím odporúčame otestovať produkt na malej ploche pokožky.

Boli robené s preparátmi Kamedis testy na zvieratách?
Nie preparáty Kamedis neboli testované na zvieratách.

Aké je percento rastlinných (bylinných) extraktov v produktoch Kamedis?
Percentuálne zastúpenie rastlinného extraktu je až do 10%!

Ako dlho sa majú preparáty používať?
Odporúčame používať až do značného zlepšenia stavu pokožky. V niektorých prípadoch je vhodné používať tieto produkty ako preventívne opatrenie alebo sa môžu používať aj každodenne.

Ovplyvňuje pobyt na slnku účinnosť výrobkov?
Produkty Kamedis neobsahujú žiadny ochranný faktor. Preto sa neodporúča aplikovať produkt na pokožku a následne tú časť vystaviť priamemu slnečnému žiareniu. Odporúčame na vrchnú vrstvu použiť opaľovací krém.

Zanechávajú produkty Kamedis tmavé škvrny?
Pri správnej aplikácii nie. Treba si dávať pozor najmä na preparáty tmavšej farby – ako je PSO krém na telo a SEBO&PSO mlieko na pokožku hlavy,  ktoré je potrebné natierať len v jemných vrstvách a starostlivo vmasírovať do pokožky.

© 2024 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Ochrana osobných údajov