Vyhľadávanie

Skip Navigation Links > Naše Bylinky

Naše bylinky

Základom kozmetických výrobkov Kamedis sú rastliny, ktoré sú používané v tradičnej čínskej medicíne. Tieto bylinky sú známe svojou schopnosťou podporovať zdravie stovky, dokonca až tisícky rokov.

Našu prácu sme začali mapovaním charakteristických vlastností viac ako 400 extraktov rastlín. Potom sme vybrali 12, ktoré preukázali najväčší pozitívny vplyv na pokožku. S týmito najúčinnejšími bylinkami sme ďalej experimentovali a hľadali vhodné kombinácie, ktoré by priniesli lepšie výsledky, ako keby pôsobili samostatne. Nakoniec sme sa dostali ku kombináciám, ktoré momentálne tvoria základné portfólio.

Vedecky overené a klinicky dokázané. Každá z rastlinných kombinácií umožňuje našim produktom poskytnúť pokrokové výhody - ako prebiotické a antibiotické účinky, ktoré prirodzene podporujú rast užitočných organizmov a zároveň inhibujú rast tých, ktoré sú škodlivé.

Naše bylinky sú pestované na špeciálnych plantážach, dôkladne zberané a starostlivo ošetrené, vďaka čomu ponúkajú najvyššie možné koncentrácie botanických výťažkov. Práve preto od týchto produktov dostanete to, čo od kvalitných výrobkov pre starostlivosť o pokožku aj očakávate.

© 2023 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Ochrana osobných údajov