POŠTOVNÉ NAD 33 EUR ZADARMO!

Vyhľadávanie

Od prírody k pokožke

Nový rok, nová pokožka - 5 novoročných predsavzatí v starostlivosti o pleť.

Všetci sa asi zhodneme na tom, že rok 2020 nebol rokom, ktorý by sme chceli. S novým rokom prichádza nová nádej, že rok 2021 bude krajší, zdravší a my budeme šťastnejší. V tomto optimistickom duchu, odporúčame 5 krokov ku Krásnej pleti, v každom veku .Nezabúdajte, že aj v roku 2021 - sme tu pre vás!

Dvojité čistenie alebo double-cleanse je najlepšie čistenie

Dvojité čistenie je krok, ktorý by ste mali zakomponovať do vašej dennej starostlivosti o pleť. Ak chcete získať zdravo vyzerajúcu a hladkú pleť, musíte si svoju tvár vyčistiť správnym spôsobom: Začnite tým, že si makeup odlíčite čistiacim prostriedkom na báze oleja, a potom pokračujte ďalším čistiacim prostriedkom, najlepšie penivým prostriedkom.

Hydratácia pokožky

Základom peknej, zdravo vyzerajúcej pleti je hydratácia, zvonka, aj zvnútra. Pokožka, ktorej chýba vlhkosť je zvädnutá a bez života, ako kvetina. Na celkový vzhľad pleti má vplyv viacero faktorov, no hydratácia je tým najzásadnejším.   Bojíte sa, že hydratácia v sprche nebude stačiť. Omyl. Práve okamih, v ktorom je pokožka ešte zvláčnená vodou, je tým najlepším na hydratáciu.

Tvárová gymnastika – to je vec!

Tvárová gymnastika  je vynikajúci spôsob, ako predchádzať alebo zmierňovať príznaky starnutia. Poskytujú cirkuláciu svalov a pomáhajú regenerácii pokožky .Väčšinu z týchto cvičení je možné vykonať masážou tváre výživnými olejmi. Existuje tiež veľa úžasných cvičení jogy na tvár, ktoré môžete hľadať online.

Ľadovo chladný

Počuli ste už o ľadovej technike na ošetrenie pleti? Zahŕňa to dva  jednoduché kroky: najskôr si dôkladne  vyčistite tvár a potom zabaľte jednu alebo dve kocky ľadu do jemnej tkaniny. Keď sa ľad začne topiť a handrička zvlhne, začnite s masážou  tváre. Tento jednoduchý trik, ktorý sa robí pravidelne, môže stimulovať krvný obeh pod pokožkou, potlačiť tvorbu vrások a zmierniť opuch pokožky, minimalizuje rozširovanie pórov, pleť je jemnejšia

Spiaca kráska

Kvalitný spánok má skutočne veľký vplyv na krásu: dobrý spánok sa rovná dobrému zdraviu.

Ak nemáte spánok, vaše telo vytvára extra stresový hormón kortizol, ktorý môže viesť k zvýšenému zápalu tela a poškodeniu kvality pokožky.

Aby ste mali tento rok zdravšiu a jasnejšiu pokožku, začnite tým, že si sľúbite 7-8 hodín kvalitného spánku. Zlepší to vzhľad vašej pokožky a vaše celkové zdravie!

Dúfame, že vám týchto 5 tipov na starostlivosť o pleť pomôže zostaviť vaše novoročné predsavzatia a nakoniec sa z nich stanú celoživotné skvelé návyky!

Späť k článkom

© 2019 KamedisTM. All right reserved

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x